FAST SILKY TREATMENT- najszybsza droga do jedwabistego piękna.

Z tym produktem wygładzisz włosy w jednym prostym geście nawet 30 minut. nigdy więcej puszących się splątanych włosów !!

Fast Silky Treatment to innowacyjny system regeneracji włosów, dzięki któremu będą
idealnie miękkie, gładkie, nawilżone i proste.

Efekty widoczne juz po pierwszym zabiegu,
którym można cieszyć się aż do 8 tygodni.
Produkt nadaje się również do włośów rozjaśnianych.


FAST SILKY TREATMENT – najszybsza droga do jedwabistego piękna.

Z tym produktem wygładzisz włosy w jednym prostym geście nawet 30 minut. nigdy więcej puszących się splątanych włosów !!

Fast Silky Treatment to innowacyjny system regeneracji włosów, dzięki któremu będą idealnie miękkie, gładkie, nawilżone i proste. Efekty widoczne juz po pierwszym zabiegu, którym można cieszyć się aż do 8 tygodni.

Produkt nadaje się również do włosów rozjaśnianych.

Poznaj kosmetyki z serii Express Silkening Treatment

Express Disciplining Shampoo

Szampon wygładzający i dyscyplinujący włosy. Wolny od SLS/SLES oraz parabenów. Dedykowany do użycia przed nałożeniem Express Disciplinig Bath oraz do stosowania po wykonanym zabiegu w celu podtrzymania uzyskanych efektów. Delikatnie oczyszcza i usuwa pozostałości minerałów, kosmetyków i zanieczyszczenia oraz przygotowuje włosy do zabiegu wygładzająco-dyscyplinującego. Przed zabiegiem delikatnie oczyszcza włosy z szacunkiem dla ich struktury, a używany po zabiegu pomaga zachować efekty uzyskane w jego trakcie.

Składniki aktywne: olej bawełniany, olejek marula, proteiny kaszmiru i jedwabiu.

Pojemność 500 ml

Express Disciplining Bath

Express Disciplining Bath specjalna kąpiel do włosów o działaniu wygładzającym, rozświetlającym i regenerującym. Formuła bogata w olejek bawełniany, proteiny kaszmiru i jedwabiu, olej marula oraz ekstrakt z aloesu (Aloe Vera) działa silnie dyscyplinująco na włosy. Przeznaczona do wszystkich typów włosów świetnie nawilża i przeciwdziała puszeniu się. Naprawia i wzmacnia rdzeń włosa sprawiając, że stają się one błyszczące, jedwabiste i łatwe do rozczesywania.

Składniki aktywne: olej bawełniany, olejek marula, proteiny kaszmiru i jedwabiu.

Pojemność 250 ml